<2021-06-04T15:22:39.000Z> GodBlessAdolfHitler: Sveikas, turiu drauga kuris irgi klauso TRS ir norėtu susitikti, aš pats negaliu nes dabar ne LT gyvenu o jis poa.st neturi susikures. Domina?
<2021-06-04T16:00:07.000Z> GodBlessAdolfHitler: jis kaunietis beto
<2021-06-04T19:06:50.000Z> Leitis: skamba puikiai. Gal pažįstu? 
<2021-06-04T19:14:07.000Z> GodBlessAdolfHitler: Donatas Dlugoborskis
<2021-06-04T19:14:33.000Z> GodBlessAdolfHitler: Parašyk jam ant mesengerio
<2021-06-04T20:25:13.000Z> Leitis: O tu jį asmeniškai pažįsti? O žmogus šiaip aktyvus, ar tiesiog shitpostina?
<2021-06-04T20:52:05.000Z> GodBlessAdolfHitler: Aš jį pažįstu, dėl aktyvumo negaliu pasakyti, kad labai aktyvus, bet gal dabar situacija pasikeitė
<2021-06-04T20:53:07.000Z> GodBlessAdolfHitler: dar žinau fb grupe ir telegrama, bet suprantu jeigu nelabai domina
<2021-06-04T21:54:09.000Z> Leitis: ok, parašysiu, tiktai ką man sąkyt? Hitleris mane pas tave siuntė? 
<2021-06-05T14:17:27.000Z> GodBlessAdolfHitler: Sakyk kad Paulius siuntė. Jis šeip klausė ar žinau kas tu po to 3rd rail epizodo.
<2021-06-05T14:18:15.000Z> GodBlessAdolfHitler: Jei prisimeni aš vadinausi vanagas sename right stuff forume, bet čia jau senai buvo
<2021-06-16T14:13:31.000Z> GodBlessAdolfHitler: Labas, seki bent kiek įvykius Lietuvoje su tais šeimų maršais
<2021-06-18T19:32:34.000Z> Leitis: sveikas, mano žmona iš tiesu seka. blyn dar neprisiverciau parasyti. bet parasysiu siandien
<2021-06-18T19:46:45.000Z> GodBlessAdolfHitler: Ai tai turbūt daug nežinosi, norėjau paklausti kaip ten viskas atrodo, nes praitas jų susirinkimas nekaip atrodė. 
<2021-06-18T21:38:43.000Z> Leitis: jo 
<2021-06-18T21:39:03.000Z> Leitis: Mes tai avoidinom patį šeimų maršą, nes kažkaip labai fishy ten viskas atrodė
<2021-06-18T21:39:41.000Z> Leitis: Man žmona sako, kad jie vėl pakvietė tą pačia bobelę himną giedot, kuri nemoka. Matyt VSD užsiminėja demoralizacijos kampanija
<2021-06-18T21:40:00.000Z> Leitis: Nors šiaip efektas tai realus, tai net nežinau ką sakyt
<2021-07-12T20:59:54.000Z> GodBlessAdolfHitler: Seip jeigu tu kaunietis tai galim susitikti nes as rytoj atvaziuju i Kauna. As ir dar keli bus.
<2021-07-13T02:50:11.000Z> Leitis: Ok. Tik reikia sutarti laika
<2021-07-13T16:35:24.000Z> Leitis: Aš senamiestyje būnu, tai pranešk
<2021-07-14T10:03:09.000Z> GodBlessAdolfHitler: Nepamačiau, kad parašei bet šeip dar gal atvarysiu į Kauna, žėsiu kaip bus
<2021-07-14T13:17:48.000Z> Leitis: Pranešk ir pažiūrėsim
<2021-07-23T10:01:49.000Z> Leitis: Beje Donatas taip ir neatsiliepė
<2021-07-23T17:43:13.000Z> GodBlessAdolfHitler: sako, kad nemato zinutes, pakviesk i draugus
<2021-07-23T17:46:39.000Z> GodBlessAdolfHitler: dar gali bandydi per twiteri @BalticDanny
<2021-07-24T08:21:23.000Z> Leitis: Ok
<2022-03-29T18:51:38.000Z> GodBlessAdolfHitler: Labas
<2022-03-29T18:52:26.000Z> GodBlessAdolfHitler: be reikalo tu su tais amerikonais pjaunies, kas jiems darbo kas čia bus
<2022-03-30T19:53:27.000Z> Leitis: Nu taip. Jau pastebėjau. Aš tai atvirai pasakysiu jau turėjau rimtus pokalbius apie situaciją, tai blet nesitikėjau kad jau dabar reikės ruoštis karui. Žinai 20% kad bus karas, bet ne nulis